Bizi takip edin
|
EN

Sistem ve Operasyon Müdürlüğü

Akıllı Kampüs

Akıllı Kampüs ile Eğitim-Öğretim de yeni bir dönem başlıyor. Uzaktan Öğrenme Sistemini teknolojik yenilikler ekleyerek bir adım öteye taşıyoruz. Tüm öğrencilerimize eğitimleri süresince her türlü teknolojinin kullanılabildiği, geleneksel ve uzaktan eğitimin farklı modellerinin bir araya getirildiği Karma/Harmanlanmış (Blended)” eğitim modelini sunabilecek yeni bir eğitim-öğretim modeli projesini hayata geçiriyoruz. Artık dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden derslere katılabilir, kaçırdığınız ya da tekrar almak istediğiniz dersleri online olarak izleyebilirsiniz. Akıllı Kampüs ile tüm ders materyalleri ve tüm ders notlarına sıralı ve planlı şekilde ulaşabilir, kayıtları bilgisayarınızdan yada mobil cihazınızdan dilediğiniz zaman izleyebilir, ders arşivinizi oluşturabilirsiniz. Akıllı Kampüs ile derslere online şekilde canlı olarak katılım sağlayarak soru sorabilir dersi takip edebilirsiniz.

Eğitim-Öğretim de sınırlar Akıllı Kampüs ile kalkıyor.

 

 

Akıllı Kampüs projesinin temelinde aşağıdaki donanım ve uygulamaların birbirine entegre çalışacak şekilde konfigüre edilmiş “Karma/Harmanlanmış (Blended)” bir eğitim modeli yaratılmıştır.
Tüm donanım ve yazılımlar Akıllı Sınıf uygulamalarının birer parçası olarak bütünde “Akıllı Kampüs” modelini oluşturmaktadır. –

Akıllı Sınıf Ekipmanları
PANOPTO (Görüntü Kayıt Sistemi Uygulaması) 
BLACKBOARD Öğretim Yönetim Sistemi (LMS) 
 

 İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.